Kiirusepiiraja

Kiirusepiiraja

 

 

 

 

Kiirusepiiraja on süsteem, mis piirab sõiduki maksimaalset kiirust. Kiirusepiirajatel on palju eeliseid. Pole tähtis, kas teil on ainult üks auto või sadu sõidukeid, kiirusepiirajad tasuvad end kiiresti ära. Näiteks kasutades kiirusepiirajat tarbib sõiduk vähem kütust ning hooldust. Lisaks vähendab see kiiruseületamise eest määratud trahve.

 Kiirusepiiraja

Midagi enamat kui kiiruse piiraja...

Mida see teha oskab ja mis kasu sellest saab?

 

Suurima kiiruse piiramine

Kiirusepiiraja ei luba sõidukil ületada  seadmesse eel-programmeeritud suurimat kiirust sarnaselt nagu kiirus on piiratud kõigil veoautodel.  Kiiruse piiramine suurendab juhi ja kaasliiklejate turvalisust, säästab kütust, vähendab CO2 heitmeid ning juhusliku kiiruse ületamise võimalust. See kõik aitab saavutada ettevõtte sotsiaalse vastutuse eesmärke.

Mootori pöörete piiramine

Mootor saavutab maksimaalse pöördemomendi suhteliselt madalatel pööretel. Suurematel pööretel pöördemoment väheneb aga kütusekulu suureneb. Mootori pöörete piirajaga saavutatakse säästlik sõit kuna rohkem sõidetakse pöörete arvu piirkonnas, kus mootor töötab kõige tõhusamalt. See vähendab kütusekulu. Soovitud maksimaalse kiiruse saavutamiseks saab pöörete piiraja suuremal kiirusel välja lülitada.

Kiirenduse piiramine

Kiirenduse piiramine sobib hästi võimsama mootoriga autodele ning ka elektrilisõidukitele. Kiirenduse piiraja hoiab ära liigse kiirenduse muutes nii sõidu mugavamaks, säästab rehvide ja piduriosade kulumist ning säästab kütust ning seega vähendab heitmeid. Elektrisõidukite puhul suurendab kiirenduse piiramine märkimisväärselt sõiduulatust. Kõik see muudab selle toote väga sobivaks taksodele.

Valitav kiiruse piiraja (lisavarustus)

Valitav kiiruse piiraja võimaldab juhil juhthoova abil valida kiirus mida sõiduk ei ületa ning nii valitud kiiruse piiramine ka lõpetada. Valides kiiruseks kiiruspiiranguga võrdse kiiruse välditakse kiirusepiirangu juhuslikku ületamist.

Valitav kiiruse piiraja ja suurima kiiruse piiraja toimivad üheaegselt. Toimingu kasutamiseks vajalik juhhoova lisamine.

 

  

Sujuv ja kontrollitud sõit toob mitmeid eeliseid:

  • Madalamad heitmed: NOx, CO₂ ja tahked osakesed
  • Madalamad ekspluatatsioonikulud (kütus, remont, hooldus, rehvid)
  • Aitab saavutada ettevõtte sotsiaalse vastutuse eesmärke
  • Suurem juhi ja kaasliiklejate turvalisus

Miks LITE-ON’i kiirusepiiraja?

  • Lühike tasuvusaeg. Ainuüksi kütusesäästu kuni 15%.
  • Teie sõidukile sobiv mudelikohane komplekt. Kiire paigaldus.
  • Sobib ka elektrisõidukitele.
  • Sertifitseeritud kvaliteet (TÜV, E-märk, IATF 16949)

 

 

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Tootekood: SL900CiKIT
290,00 €
 
PayPal Acceptance Mark